banner

banners

arhangai

arhangai

bayanulgii

bayanulgii

bayankhongor

bayankhongor

bulgan

bulgan

govialtai

govialtai

govisumber

govisumber

darkhan

darkhan

dornogovi

dornogovi

dornod

dornod

dundgovi

dundgovi

zavkhan

zavkhan

niislel

niislel

orkhon

orkhon

uvurkhangai

uvurkhangai

umnugovi

umnugovi

sukhbaatar

sukhbaatar

selenge

selenge

tuv

tuv

uvs

uvs

khovd

khovd

khuvsgul

khuvsgul

khentii

khentii

НИЙСЛЭЛ, ДҮҮРГИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН 2020 ОНЫ ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД ОРОЛЦОЖ БУЙ БИЕ ДААН НЭР ДЭВШИГЧДИЙН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨР БОЛОН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨРТ ХИЙСЭН ДҮГНЭЛТ

2020-09-22

НИЙСЛЭЛ, ДҮҮРГИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН 2020 ОНЫ ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД ОРОЛЦОЖ БУЙ БИЕ ДААН НЭР ДЭВШИГЧДИЙН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨР БОЛОН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨРТ ХИЙСЭН ДҮГНЭЛТ

НИЙСЛЭЛИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН 2020 ОНЫ  ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД ОРОЛЦОЖ БУЙ  БИЕ ДААН НЭР ДЭВШИГЧДИЙН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨР БОЛОН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨРТ ХИЙСЭН ДҮГНЭЛТ

Д/д Бие даан нэр дэвшигчийн овог нэр  Сонгуулийн мөрийн хөтөлбөрт хийсэн дүгнэлт, мөрийн хөтөлбөр 
Овог  Нэр 
1 Самданням Мөнхчулуун ҮЗЭХ
2 Энхтайван Анхбаяр ҮЗЭХ
3 Төртогтох Сайнзаяа ҮЗЭХ
4 Нямдорж Ган-Од ҮЗЭХ
5 Долгор Оргил ҮЗЭХ
6 Мянганбуу Энхманлай ҮЗЭХ
7 Гантөмөр Санчир ҮЗЭХ
8 Ядамсүрэн Содномдаржаа ҮЗЭХ
9 Нацагдорж Энхтуяа ҮЗЭХ
10 Гомбосүрэн Ванданжүш ҮЗЭХ
11 Ганболд Цолмон ҮЗЭХ
12 Ганболд Байгал ҮЗЭХ
13 Шура Нарангарвуу ҮЗЭХ
14 Цэндсүрэн Сарантуяа ҮЗЭХ
15 Мөнхөө Наранжаргал ҮЗЭХ
16 Цэрэндорж Пүрэвхүү ҮЗЭХ
17 Маналжав Баярманла ҮЗЭХ
18 Гомбо Отгонрагчаа ҮЗЭХ
19 Гантөгс Болормөнх ҮЗЭХ
20 Чагнаадорж Бат-Эрдэнэ ҮЗЭХ
21 Дэмбэрэлцэрэн Мөнх-Эрдэнэ ҮЗЭХ
22 Цэнддаваа Даваадорж ҮЗЭХ
23 Нацагдорж Баярмаа ҮЗЭХ
24 Лувсанхүү Бямбасүрэн ҮЗЭХ
25 Тордай Ганболд ҮЗЭХ
26 Төмөрбаатар Хасбаатар ҮЗЭХ
27 Ням-Очир Жавзандулам ҮЗЭХ
28 Отгонбаатар Мөнхжин ҮЗЭХ
29 Содномцог Сүх-Очир ҮЗЭХ
30 Чулуунбаатар Энхзаяа ҮЗЭХ
31 Агваандорж Саруул ҮЗЭХ
32 Пүрэвдорж Бүүвэйбаатар ҮЗЭХ
33 Пүрэвдорж Буяндэлгэр ҮЗЭХ
34 Батсуурь Дэжидмаа ҮЗЭХ
35 Батзориг Эрдэнээ ҮЗЭХ
36 Жана Ганбаатар ҮЗЭХ
37 Авирмэд Цэвэлсүрэн ҮЗЭХ
38 Цэвээндорж Эрдэмт ҮЗЭХ
39 Жагдал Бямбасүрэн ҮЗЭХ
40 Аханбаяр Галбадрах ҮЗЭХ
41 Манжаа Ичинноров ҮЗЭХ
42 Төрболд Бат-Оргил ҮЗЭХ
43 Цэрэнбалтаа Минжин ҮЗЭХ
44 Баатаржав Батбаяр ҮЗЭХ

ДҮҮРГИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН 2020 ОНЫ  ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД БИЕ ДААН НЭР ДЭВШИГЧДИЙН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨР БОЛОН МӨРИЙН ХӨТӨЛБӨРТ ХИЙСЭН ДҮГНЭЛТ

Д/д Бие даан нэр дэвшигчийн овог нэр  Сонгуулийн мөрийн хөтөлбөрт хийсэн дүгнэлт, мөрийн хөтөлбөр 
Овог  Нэр
1 Нямдорж Ган-Од ҮЗЭХ
2 Энхтайван Анхбаяр ҮЗЭХ
3 Гомбо Отгонрагчаа ҮЗЭХ
4 Болормаа Мөнхболд ҮЗЭХ
5 Галбадрах Булганхангай ҮЗЭХ
6 Болормаа Батцэцэг ҮЗЭХ
7 Чагнаадорж Бат-Эрдэнэ ҮЗЭХ
8 Зинамэдэр Хүрэлбаатар ҮЗЭХ
9 Шарав Должин ҮЗЭХ

Аудио мэдээ

Видео мэдээ